Chcete cvičit v posilovně, ale nevíte, jak správně sestavit svůj tréninkový plán? Nebo už cvičíte dlouho bez jakéhokoli systému? Pak je pro vás „PCGym“ ideální řešení.

Na základě vašich údajů a cílů vytvoříme individuální tréninkový plán, který bude pravidelně aktualizován a vyhodnocován. Tak budete mít jistotu, že cvičíte efektivně a bezpečně.

Plán zpracuje a upraví profesionální trenér, který zohlední i vaše specifická přání a potřeby. Nedostanete univerzální tréninkový rozpis ale opravdu osobní plán.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo problémy s cvičením, můžete se kdykoliv obrátit na náš konzultační servis pomocí e-mailu, případně nějaké komunikační aplikace. Není problém vyhodnotit videa vašeho cvičení apod.

 

Ceník služby „PCGym“ (plán zpracován 1 x za měsíc):

1 měsíc 600 Kč

3 měsíce 1620 Kč

6 měsíců 2880 Kč

9 měsíců 3780 Kč

12 měsíců 5400 Kč

Nyní již stačí vyžádat si vstupní dotazník a po jeho vyplnění a odeslání cca do 24 hodin (v pracovních dnech) obdržíte e-mailem číslo našeho bankovního účtu s vaším zákaznickým číslem a variabilním symbolem, pomocí kterých provedete předem platbu za plán. Jakmile vaši platbu zaznamenáme na našem účtu, obdržíte v nejbližším možném termínu (cca 2 pracovní dny od zaznamenání platby) svůj plán.

Vše urychlíte, pokud nás e-mailem upozorníte, že jste platbu provedli a na jak dlouho si předplácíte. Pokud si službu předplatíte na delší období dopředu, bude spolupráce v následujících měsících podstatně pružnější.

2 + 15 =